با افزایش اخیر تعداد افرادی که حیاط خلوت خود را با عناصر مدرن و شیک محوطه سازی می کنند، حصار شیشه ای استخر به روشی محبوب برای گنجاندن استخر در طراحی منظر تبدیل شده است . شیشه به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از پرمصرف ترین مواد حصار استخر است، به این معنی که باید نکات و نکات استفاده از آن را در نظر گرفت.

برای کمک به تصمیم گیری در مورد استفاده از شیشه برای حصار استخر جدید، لیست کوتاهی از مزایا و معایب حصار استخر شیشه ای را گردآوری کرده ایم . آن را در زیر پیدا کنید:

مزایای حصار شیشه ای استخر:

نگهداری از شیشه بسیار آسان است – تمیز نگه داشتن حصار استخر و نگهداری آن بسیار مهم است. نگهداری بسیاری از مواد نرده سخت است و نیاز به تمیز کردن و تعمیر منظم دارد. با این حال، تمیز کردن شیشه بسیار آسان است و سادگی اکثر نرده های شیشه ای به این معنی است که نگهداری آنها بسیار کم است.

 

نرده های شیشه ای همه کاره هستند . یکی از بزرگترین مزایای استفاده از نرده شیشه ای استخر این واقعیت است که بسیار همه کاره است. این بدان معنی است که طراحی و نصب نرده های سفارشی بسیار آسان است که برای نرده های استخر عالی است.

شیشه سخت است – اگرچه ممکن است شیشه هنگام فکر کردن به مصالح ساختمانی سخت بلافاصله به ذهن نرسد، اما اینطور است! شیشه های سخت شده ای که برای ساخت نرده های استخر استفاده می شود باید استانداردهای استرالیا مربوطه را رعایت کند، به این معنی که باید هم محکم و هم بادوام باشد.

شیشه دید بالا را ارائه می دهد،دید بالای نرده های شیشه ای برای اهداف ایمنی عالی است. افراد خارج از محوطه استخر می توانند بدون نیاز به نشستن در کنار استخر به اتفاقات داخل استخر نگاه کنند، که می تواند ایمنی و آرامش خاطر والدین کودکان خردسال یا سایر کاربران استخر را بهبود بخشد.

معایب نرده شیشه ای استخر:

با این حال، برخی از معایب مربوط به حصار استخر شیشه ای نیز وجود دارد که باید قبل از ساختن حصار شیشه ای در نظر بگیرید. آنها عبارتند از:

شیشه ممکن است خراشیده شود – فقط به این دلیل که اکثر نرده های شیشه ای استخر از شیشه های مقاوم ساخته شده اند به این معنی نیست که خراشیدن آنها غیرممکن است. در واقع، یکی از معایب اصلی نرده های شیشه ای استخر همین است – پس از مدتی ممکن است آسیب دیده و فرسوده به نظر برسند.

تمیز نگه داشتن شیشه ممکن است سخت باشد – اکنون، فقط به این دلیل که ما شیشه را به عنوان یک ماده کم نگهداری ذکر کرده ایم که آن را به گزینه ای جذاب تبدیل می کند، به این معنی نیست که شما مجبور نیستید از آن مراقبت کنید. اگر در مکانی به خصوص کثیف زندگی می کنید، چیزهایی مانند گرد و غبار، آثار آب و مدفوع پرندگان می توانند روی حصار شیشه ای استخر شما جمع شوند و براق نگه داشتن آن را سخت کنند.

شیشه ممکن است گران باشد – متأسفانه برای ساختن حصار شیشه ای استخر باید هزینه بیشتری بپردازید. بیشتر نرده های شیشه ای به طور قابل توجهی گران تر از جایگزین های لوله ای خود هستند که می تواند برخی از افراد را بترساند. برای خرید نرده شیشه ای با قیمت بسیار فوق العاده به گروه یونیک مراجعه نمایید .

نتیجه گیری 

مزایا و معایب متعددی در ارتباط با استفاده از حصار شیشه ای استخر وجود دارد. لیست بالا به هیچ وجه جامع نیست، بنابراین مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام دهید تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا شیشه مواد حصار استخر مناسب شما است یا خیر!

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *